Blog > Komentarze do wpisu

Kindle Paperwhite 3 i Kindle Voyage znowu przecenione

Maraton promocji na Kindle trwa. Ledwie się skończyła wielkanocna, a znów Kindle Paperwhite i Kindle Voyage zostały przecenione. Tym razem z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki Może to oznaczać tylko jedno…

 Reklama Kindle Paperwhite 3 na Amazon.de

Fala przecen ogarnęła europejskie oddziały Amazonu. Czytniki Kindle Paperwhite 3 i Kindle Voyage zostały przecenione:

  • we Francji o 30 euro
  • we Włoszech o 20 euro
  • w Wielkiej Brytanii o 20 funtów
  • w Niemieckim Amazonie o 30 euro.

Choć z każdego z wyżej wspomnianych oddziałów Amazonu możemy zamówić, czytnik, to najlepiej jest to zrobić w Amazon.de, który:

  • posiada polską wersję strony
  • zapewnia darmową wysyłkę do Polski od kwoty 39,99 euro.

Warto pamiętać, że tańsze wersję czytników z reklamami nie są wysyłane do Polski. Możemy je sprowadzić korzystając z uprzejmości rodziny i znajomych, lub firm pośredniczących.

Zamawiając do Polski Kindle Paperwhite 3 w wersji bez reklam zapłacimy 113,69 euro. Sklep zaproponuje nam zapłatę w złotówkach – 514,96 zł, ale korzystniejszym rozwiązaniem nawet po uwzględnieniu ewentualnych prowizji i kosztów przewalutowania może okazać się zapłata w euro.

Poniżej podsumowanie zamówienia Kindle Paperwhite 3 na Amazon.de

Kindle Paperwhite 3 - finalizacja zamówienia w Amazon.de

W przypadku przy zamówieniu do Polski Kindle Voyage kwota do zapłaty wyniesie 165,37 euro.

Wydaje się, że maraton przecen na Kindle Paperwhite 3 może być po prostu wietrzeniem magazynów przed premierą następcy, co jest tym bardziej prawdopodobnie, że od 2015 r. premiery nowych czytników Kindle następują przed wakacjami.

Trudno oczekiwać, by nowy Paperwhite 3 był przełomowy pod względem technologicznym i nie ma co liczyć na kolorowy ekran w technologii Liquavista czy ACeP. Prędzej spodziewałbym się płaskiego frontu, wodoodporności czy lekkiej modyfikacji kształtu obudowy czytnika.

wtorek, 18 kwietnia 2017, czynownik

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: