Blog > Komentarze do wpisu

Letnia promocja w niemieckim Amazonie. Kindle Paperwhite 3 i Kindle Voyage tańsze o 40 euro!

W tym roku niemal każdy miesiąc przynosi ze sobą jakąś przecenę na czytniki Kindle. Była już walentynkowa, wielkanocna, na dzień matki, a teraz przychodzi czas na kolejną przecenę.

Letnia ale gorąca promocja na Kindle Paperwhite 3 i Kindle Voyage

Czerwcowa promocja w niemieckim Amazonie objęła dwa czytniki:

  • Kindle Paperwhite
  • Kindle Voyage

Oba czytniki zostały przecenione o 30 euro. Należy pamiętać, że do Polski jest wysyłana jedynie wersja czytnika bez reklam.

Kindle Paperwhite 3  to czytnik z podświetleniem ekranu i ekranem E Ink Carta o rozdzielczości 300 ppi. Tańsze wersje czytnika z reklamami w cenie 89,99 euro można zamówić korzystając z uprzejmości znajomych lub usług firm pośredniczących w tego typu transakcjach.

W promocji cena Kindle Paperwhite 3 w wersji bez reklam wyniesie 113,69 euro. Dodatkowo korzystając z kodu rabatowego LATO17 dla klientów z Polski, możemy cenę obniżyć o dalsze 10 euro. Amazon zaproponuje zapłatę w złotówkach w kwocie 465,76 zł po własnym kursie ok. 4,49 zł za 1 euro, podczas gdy internetowym kantorze kurs sprzedaży euro wynosi 4,20 (ok. 435 zł).

Podsumowanie transakcji zakupu Kindle Paperwhite 3 w niemieckim Amazonie

Zatem zapłata w euro powinna okazać się bardziej opłacalnym rozwiązaniem nawet po uwzględnieniu ewentualnych kosztów prowizji i przewalutowania.

Dzięki promocji i kodowi rabatowemu o 40 euro możemy również taniej kupić Kindle Voyage. Jest to czytnik z wbudowanym podświetlaniem, ekranem E Ink Carta, czujnikami nacisku na ramce do zmiany stron. Cena czytnika wyniesie 155,37 euro, czyli ok. 652 zł (697 po kursie Amazonu).

Teraz jest chyba jedna z lepszych sposobności do zakupu czytnika Kindle Paperwhite 3, na co złożyły się trzy czynniki:

  • przecena o 30 euro
  • dodatkowy rabat dla klientów z Polski w wysokości 10 euro
  • relatywnie niski kurs euro

Promocja potrwa tylko 14 czerwca, a kod rabatowy jest ważny tylko do 12 czerwca.

Ostatnia fala przecen na czytniki Kindle może być związana z„wietrzeniem magazynów”, przed premierą nowego czytnika. W kwietniu 2017 r. pojawiła się pogłoska o tym, że we wrześniu zadebiutuje wodoodporny Kindle Paperwhite. Ciakaw jestem, czy liczący niemal 3 lata Kindle Voyage doczeka się wreszcie następcy.

Źródła

czwartek, 08 czerwca 2017, czynownik

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: