Blog > Komentarze do wpisu

Eczytanie zmienia platformę blogową. Pożegnanie z bloxem.

Po pięciu latach i 300 wpisach, czas na zmiany. Postanowiłem zmienić platformę blogową na blogspot.com (blogger). Następnych wpisów oczekujcie na:

eczytanie-eksiazki.blogspot.com.

Eczytanie zmienia platformę blogową

Powodów takiej decyzji jest kilka, ale głównym są większe możliwości ingerencji w wygląd i układ strony. Nie ukrywam, że liczę też na łaskawsze oko robotów google.

Dlaczego nie eczytanie.blogspot.com? Cóż nazwa była już zajęta. A co dalej z eczytanie.blox.pl? Nie zamierzam bloga kasować, część ciekawszych wpisów może przeredagowana trafić w nowe miejsce.

Następne tygodnie zajmie trochę ogarnianie się w nowym miejscu, eksperymentowanie z szablonami, które jednak mocną stroną bloggera nie pod względem estetycznym nie są. Nie zdziwcie się, że przez parę następnych miesięcy wygląd bloga i układ może się parokrotnie zmienić.

By dodać blog do obserwowanych na feedly.com należy wybrać "add content" ->publication and blogs -> wkleić w okno wyszukiwania eczytanie-eksiazki.blogspot.com -> Kliknąć "follow"

Dodanie nowego adresu bloga Eczytanie na feedly.com do obserwowanych

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie dotyczące wyglądu nowego bloga i jego funkcjonalności, które możecie kierować na adres mejlowy eczytanieblog(at)gmail.com. Zapraszam do śledzenia nowości na blogu Eczytanie za pomocą profilu na facebooku, kanału RSS i na feedly.com.

czwartek, 28 września 2017, czynownik

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/10/06 15:52:36
racja, trzeba się rozwijać cały czas ;)
-
2017/10/07 21:41:14
Bezapelacyjnie, do samego końca rolki.
-
2017/10/19 08:23:15
Oczywiście będę nadal wracał na Twojego bloga, bo jestem tutaj prawie od początku :)
-
2018/10/19 19:19:18
a ja nie potrafię tego ruhu zrobić , blogspot jakoś mi nie podchodzi.