Kategorie: Wszystkie | akcesoria | czytniki | eczytanie | porady | rynek ebooków
RSS
poniedziałek, 18 marca 2013

Historia jednego dnia i wielu miesięcy przygotowań - tak w skrócie można opisać książkę Stephena Ambrose'a opsującą największą operację desantową w historii ludzkości. Jak doszło do tego, że alianci w ciągu jednego dnia byli w stanie wysadzić na brzegach Normandii 175 000 żołnierzy, tysiące ton ciężkiego sprzętu i zaopatrzenia, przełamując jednocześnie niemiecką obronę "Wału Atlantyckiego"?

poniedziałek, 11 marca 2013

Poniżej zamieszczam gościnny artykuł autorstwa Pani Agnieszki Buckiej o książce "Potęga opowieści", wydanej przez wydawnictwo Audiobiznes.

sobota, 09 marca 2013

W grudniu na półkach Tesco pojawiły się czytniki ebooków z ekranami eInk - Kindle "Classic" w czarnej obudowie w wersji sponsorowanej oraz Prestigio PER 3464.

sobota, 02 marca 2013

Tolino Shine - niemiecki czytnik ebooków1 marca odbyła się wspólna konferencja prasowa przedstawicieli tuzów niemieckiego rynku księgarskiego, takich jak Thalia, Weltbild (ten sam, który zwinął manatki z Polski i sprzedał Świat Książki), Club Bertelsmann, Hugendubel oraz niemieckiego potentata telekomunikacyjnego Deutsche Telecom. Taki dobór uczestników spotkania pozwalał oczekiwać nowego rozwiązania z pogranicza rynku książki i technologii.

O autorze