Kategorie: Wszystkie | akcesoria | czytniki | eczytanie | porady | rynek ebooków
RSS
poniedziałek, 27 sierpnia 2012
„To jest mały krok człowieka, ale wielki krok ludzkości” - jak powiedział zmarły przed paroma dniami amerykański astronauta Neil Armstrong.
niedziela, 26 sierpnia 2012

Czytniki ebooków Pocketbook w VirtualoW ostatnim czasie w ofercie Virtualo.pl zagościły Pocketbooki, w tym: najnowszy model Pocketbook 622 Touch z ekranem eInk Pearl i nieco starszy model Pocketbook 611 z ekranem eInk Vizplex. Oba są wyposażone w dotykowy ekran, moduł wifi, przeglądarkę internetową oraz słowniki, obsługę wielu formatów (PDF (ADOBE DRM), EPUB (ADOBE DRM), PDF, EPUB, FB2, TXT, DJVU, RTF, HTML, CHM, DOC, DOCX, TCR, FB2.ZIP, JPEG, BMP , PNG, TIFF). Warto również wspomnieć, że Pocketbook 912 poszerzył ofertę czytników 9,7-calowych eksięgarni Virtualo.

Pocketbook 611 z ceną 499 zł (z dostawą) stał się najtańszym czytnikiem ebooków dostępnym w ofercie Virtualo.pl. Dodatkowo nabywca otrzymuje jednorazowy 25-procentowy rabat na zakup ebooków i audiobooków.

W czytnikowej ofercie Virtualo nie maj już 6-calowego Onyxa. Jeszcze na wiosnę pojawiały się zapowiedzi o integracji czytnika Onyx Boox ze sklepem Virtualo. Czyżby plany te odstawiono do lamusa?

sobota, 11 sierpnia 2012
wtorek, 07 sierpnia 2012
Eink przymierza się pożarcia Sipix... a Ruch S.A. połyka Nexto.pl
O autorze