Kategorie: Wszystkie | akcesoria | czytniki | eczytanie | porady | rynek ebooków
RSS
sobota, 27 września 2014

Przedstawiając Onyx T68 - pierwszy czytnik z ekranem 6,8 cala, Androidem z możliwością instalowania aplikacji z Google Play, zaznaczyłem, że niestety nie działa na nim aplikacja Legimi umożliwiająca korzystanie z 5 tysięcy ebooków w ramach usługi abonamentowej.

Było to spore rozczarowanie dla tych osób, które zdecydowały się na zakup Onyx T68, licząc na możliwość  korzystania na czytniku z abonamentowej oferty Legimi.

środa, 17 września 2014

Po wyjątkowo nieurodzajnym w plotki lecie o nowym Kindle, doczekaliśmy się potoku doniesień, których źródłem są zrzuty ekranów ze stron Amazonu. Według tych doniesień od listopada do sprzedaży ma trafić nowy czytnik Amazonu - Kindle Voyage.

Kindle Voyage - nowy czytnik Amazonu

wtorek, 09 września 2014

Nieraz zdarza mi się widzieć zmasakrowane smartfony i tablety z wachlarzem rys na ekranie, świadczących, że urządzenie wypadło właścicielowi. Również mój siermiężny Samsung E200 dorobił się jednej rysy, nie straszne mu były beton krakowskich chodników, uległ spadając z parapetu na podłogę z paneli. Jak upadek z wysokości wpływa na czytniki?

wtorek, 02 września 2014

Za parę dni upłynął dwa lata, jak dokonałem pierwszej zmiany czytnika. Ten artykuł zacząłem pisać w grudniu 2012 r., a skończyłem dopiero dzisiaj.

O autorze