Wpisy z tagiem: Kindle Classic

niedziela, 01 lutego 2015

Dotykowe ekrany stały się pewnym standardem na mobilnych urządzeniach do tego stopnia a obsługa przyciskami wydaje się czymś przestarzałym, trącącym starzyzną z minionej epoki. Gdy pokazałem kiedyś mojego Kindle Classic znajomej, to zaczęła od razu miziać paluchem po ekranie.

Guzikiem czy dotykiem? O obsłudze czytników ebooków

sobota, 04 października 2014

Wraz z premierą nowych czytników Amazonu Kindle Voyage i nowy Kindle Touch, wycofany został ze sprzedaży poczciwy Kindle Classic alias Kindle 4 (wersja w grafitowej obudowie) alias Kindle 5 alias Kindle NT. Sam jestem zadowolonym użytkownikiem tego czytnika, a jedyna rzecz, której mi w nim czasem brakuje, to doświetlenie ekranu. Spora czytników Kindle 5 trafiało na polski rynek z niemieckiego Amazonu gdzie kosztował tylko 49 euro. Teraz źródło wyschło.

wtorek, 02 września 2014

Za parę dni upłynął dwa lata, jak dokonałem pierwszej zmiany czytnika. Ten artykuł zacząłem pisać w grudniu 2012 r., a skończyłem dopiero dzisiaj.

czwartek, 05 września 2013
czwartek, 02 maja 2013

Kindle w Tesco za 349,99 złNa półkach w Tesco od paru miesięcy gości Kindle Classic (niekiedy nazywany Kindle 5) w czarnej obudowie . Jest to wersja z reklamami (Special Offers), która nie można zamówić w Europie z Amazon.com.

środa, 23 stycznia 2013

Od Prestigio PER5162 do Kindle Classic...

Prestigio PER5162Kindle Classic

niedziela, 20 stycznia 2013

Okładka to podstawowe akcesorium czytnika ebooków., choć teoretycznie można się bez niego obejść pełni ważną rolę. Zabezpiecza czytnik przed brudem, amortyzuje nieco ewentualne wstrząsy i uderzenia, ułatwia również trzymanie czytnika.

Etui Bluecosto i jego ofiara Kindle z zabrudzonymi pleckami

sobota, 01 grudnia 2012
Jeszcze niedawno w prasie pisano o czytnikach ebooków jako domenie gadżeciarzy i moli książkowych... Teraz wreszcie trafiły pod strzechy...
O autorze